Hliníkové okná


Hliníkové okná sú vysoko kvalitnými oknami. Veľkú časť tejto kvality zabezpečuje materiál, z ktorého sú vyrobené, teda hliník. Hliník je veľmiHliníkové okná odolným materiálom predovšetkým proti všetkým poveternostným vplyvom a vlhkostiam. Hliník je ľahký kov, takže manipulácia s oknami je naozaj jednoduchá.

Prečo zvoliť hliníkové okná?
Ak je pre vás dôležitá veľmi dobrá tvarová stálosť, izolačné vlastnosti, bývate v hlučných lokalitách, potrpíte si na jednoduchej údržbe a elegantnému a nadčasovému dizajnu a ak je pre vás dôležitá naozaj veľmi dlhá výdrž, sú tieto okná ideálnou voľbou.

Aké sklá do hliníkových okien?
Do hliníkových okien je možné dať akékoľvek druhy skiel. Najviac to závisí od typu skla. Môžete mať špeciálne izolačné sklá, ktoré sú robené pre ešte lepšiu tepelnú a zvukovú izoláciu, bezpečnostné tvrdené sklá, ktoré sú veľmi pevné a vydržia naozaj veľa, sklá potiahnuté špeciálnou fóliou, ktoré v prípade rozbitia udržia črepy pohromade a mnoho ďalších typov.

Kde sa hliníkové okná hodia?
Hliníkové okná je možné dať takmer kamkoľvek chcete. Sú vhodné ako pre vaše byty a rodinné domy, ale aj pre administratívne, kancelárske, priemyselné a ďalšie verejné budovy.